.

Милан метал 30 столче, сет од 2, повеќе бои

Милан метал 30 столче, сет од 2, повеќе бои

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Стилски и функционално, овие метални 30 "столици се достапни во повеќе бои за да се сместат различни шеми за украси за домови. Тие се одлични за домови со деца или за забава, бидејќи можат лесно да се исчистат. Овие цврсти метални столици можат да бидат наредени исто така За лесно складирање. Додадете ги во вашата кујна, бар или на која било друга област на која му треба дополнително седење. Метал 30 "столче, сет од 2 : Stackable. Димензии на седиштата : 12 "d x 12" w. Висина на седиштето : 30 ". Севкупни димензии на столицата : 16,6" l x 16,6 "w x 30" ч. Сет на 2 лесни за чистење столици во повеќе бои. Цврсти метални столици.

Детални спецификации