.

Машка и голема машка машка екипатка за џемпери, големини до 3XL

Машка и голема машка машка екипатка за џемпери, големини до 3XL

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Запознајте ја вашата нова одење за сезоната-џемпери на екипажот на Русел. Изработено во супер-меко руно, овој пријатна пуловер ве одржува топло и тостично цела сезона. Класично едноставно, ова врвно руно лесно се лизга над омилениот мета за дополнителен слој на топлина или го зема денот соло со фармерки или џоги. Само на. Материјал : 58% памук/42% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребрести екипи и лента за половината; рефлексивен акцет; меко чувство. Комплетна џемпер на екипажот за мажи од Расел.

Детални спецификации