.

Swiss Techенски Plusенски плус големина со големина на соларбол палто со палто со крзно со фау и исечен аспиратор

Swiss Techенски Plusенски плус големина со големина на соларбол палто со палто со крзно со фау и исечен аспиратор

DEN 1151.84

Од стока
Во магацинот

Донесете на ветер, дожд или снег! Beе бидете подготвени и тости топло во ватиран палто на швајцарската технологија. Faux Trim на крзно на аспираторот додава допир на глам приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Тешка категорија. Хитови на врвот на бутовите. Стојат јака; одвојлив аспиратор со факс на крзно. Прикачен вешта со затворање на патент и чувар на патент; Затворање на поштенски патенти со предвремена плоча. Долги ракави со манжетни за бура. Две предни џебови и еден џеб од патент на левото градите. Наредени. Ватиран дизајн; Школка отпорна на вода. Solarball Fill обезбедува лесна топлина. Худ и школка : 100% полиестер; Пополнете : 100% полиестер со соларбол; Ребрестиот плетен : 97% полиестер/3% спандекс; Faux крзно : 100% акрилик. Машина за перење. Увезени. Женска плус големина соларна топка со качулка со качулка со факс крзно од швајцарска технологија.

Детални спецификации