.

Itit Black Silicone Band за Fitbit® Inspire Inspire HR

Itit Black Silicone Band за Fitbit® Inspire Inspire HR

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Овој опсег за висина за Fitbit Inspire/Inspire HR е висококвалитетна опција која е исто толку функционална колку што е стилска. Направено од премија силикон со тока од не'рѓосувачки челик. Лесно заменливо. Добијте подобро за вашиот Fitbit Inspire/Inspire HR часовник со овој издржлив силиконски опсег направен од init . Овој бенд има сигурен затворање на токли од не'рѓосувачки челик во стилот на часовници, што е прилагодливо со опции за повеќекратни големини. Тоа е одлична лента за рака за мажи и жени .. Со тоа. Со тоа.

Детални спецификации