.

Скоро природно 34in. Вештачко растение од стагорн во дизајнер ткајач

Скоро природно 34in. Вештачко растение од стагорн во дизајнер ткајач

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Вклучете реални текстури со помош на ова вештачко растение за вештачки станици кои растат богат пораст на живописни ластари, деликатно фантирајќи нагоре во палета со меки зелени нијанси. Неверојатно реална реплика, оваа фабрика за свила е висока 34 ”од дизајнер на ткаење. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Вработени и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Севкупни димензии на производот : H : 34 in.; W : 29 in.; Д : 14 во . Мека палета на богати зеленили. Реално зеленило. Убави текстури. Се населиле во дизајнер на ткаење на ткаење. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот . Мерењата се од дното на тенџерето/пластерот до најоддалечениот продолжен лист или гранка на растението. Димензиите на ширина се исто така пресметани од секоја најдалеку испружена димензија . засадувач/димензии на вазна : H : 17 in. W : 12 in. Д : 2,75 во.

Детални спецификации