.

Circенски циркус од Сем Еделман Нарина Сандали

Circенски циркус од Сем Еделман Нарина Сандали

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Има само еден збор за Нарина : мајор. Во смели бои и текстури, овој слајд додава стил на стил на која било облека. Завршено со тренд на бело дно и чорап од плута Оваа сандала е удобна и разноврсна. Овој слајд додава поени за стил на која било облека. Чорапот на плута ја прави оваа сандала удобен и разноврсен. Завршено е со бело дно на трендот.

Детални спецификации