.

Слупел дома декор индустрии Млечен пат Сонце инфографски надворешни простории Астролошки факти, 30, дизајнирани од Дизајн Фабриккен

Слупел дома декор индустрии Млечен пат Сонце инфографски надворешни простории Астролошки факти, 30, дизајнирани од Дизајн Фабриккен

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво, што е подготвено да се обеси во потрага по парче изјава. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно монтирани на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дрво од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн по дизајн Фабрик Кен.

Детални спецификации