.

Униформски перформанси на училиштата за момчиња, рамен фронт, големини 4-16

Униформски перформанси на училиштата за момчиња, рамен фронт, големини 4-16

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Chaps момчиња Училишна униформа перформанси рамен предна памук : 96% памук/4% спандекс Флексибилна еластична ткаенина за истегнување на половината за цел ден, вештачка влага, ткаенина од влага, го одржува ладно и суво 2 предни наклонети џебови, 2 заварувачки џебови Училишна униформа одобрена машина за миење на машината Увезена Увезена машина за миење на машината, што е сè што е увезена. За стилот и удобноста во овие влажни влажни мачки момчиња рамни предни панталони за изведба.

Детални спецификации