.

Блажени придобивки од Contour Contour Contour Contour Contour Conture RM1691W без жица

Блажени придобивки од Contour Contour Contour Contour Contour Conture RM1691W без жица

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Краток опис не е достапен блажен придобивки од ултра мекиот градник на Ворнер : Супер мека ткаенина се чувствува мазна против кожата. Лесните чаши за контура обезбедуваат обликување и поддршка. Предни прилагодливи ленти за дополнителна погодност. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Детални спецификации