.

Home Dynami Premium Rizzy Groundal Area reg, морнарица мулти, 7'9 x10'8

Home Dynami Premium Rizzy Groundal Area reg, морнарица мулти, 7'9 x10'8

DEN 1241.28

Од стока
Во магацинот

Додадете слој на удобност и шик дизајн на вашите подови од дрвени предмети со колекцијата на премиум килим од Home Dynamix. Одликувајќи се со цврст центар кој е врамен со мотив на заоблени линии во светло и темни нијанси, овие килими се лесни за координирање со постојниот модерен декор. Направено од 100% полипропилен, нуди мека и пријатна текстура. Дамки и избледени отпорни, овие трајни килими ги штитат подовите и добро се држат, дури и во области со голем сообраќај. Поддршката на јута помага да се задржи својата форма и убавина. Современ дизајн : Современата премиум колекција на килими со ротана од дома Динамикс има текстуриран сино -центар е врамен од граница на заоблени линии во светло и темни нијанси на слонова коска, сива и сина боја за изглед кој работи добро со современите декори. Големини на килими : 9 x 12 килими, 8 x 10 килими, килими од 5 x 7, килими од 4 x 5, килими од 2 x 3, килими од 2 x 7. Пријатна текстура и еластична конструкција : машина ткаена од 100% полипропилен предива со мека текстура што ќе додаде пријатно чувство над подовите на вашите дрвени предмети и ќе обезбеди удобност под нозете . Одговара на која било просторија : Оваа колекција нуди површински килими кои се погодни за сите простори во затворен простор. Килими за дневна соба, килими во спална соба, килими за влегување, канцелариски килими, килими во домови, килими за трпезарија. Лесна грижа за вашиот килим : Овој килим е ниско одржување и лесен за чистење. Тресете, забележете чист и вакуумирајте го килимот колку што е потребно за да ја одржите нејзината убавина. Најдобрата подлога за амортизирана килим : Ултра стоп не -лизгана подлога за килим, препорачана - Пронајдете ја страницата со пребарување на стил и одберете ја големината што работи најдобро за вашата набавка на килим.

Детални спецификации