.

Chama Hooded Zip Предна јакна за жени пакуван во боја блок ветерница за ветерници за ветерници во боја

Chama Hooded Zip Предна јакна за жени пакуван во боја блок ветерница за ветерници за ветерници во боја

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Лесна и пакувачка, оваа спортска јакна за жени е дизајнирана да ви помогне да го ставите умот лесно кога трчате во благ дожд и ветер . Функционална за носење како додаден слој во поладни денови, материјалот на оваа јакна е исто така отпорен на вода . Опремениот аспиратор нуди подобра заштита, додека Zipped џебовите обезбедуваат многу складирање за разни додатоци. Оваа облека е одлична јакна за сите сезони, со свои својства на дожд и ветерници, ви дава доверба да го исполните вашето неделно растојание во удобност. Карактеристики на ткаенина : 100% полиестерски пол : женски; Жени; Дами; Детали за девојчиња : странични џебови со патент Дизајн : Блок во боја Деколте : Затворање на јака со качулка : Затворење на ракав за прицврстување Должина на ракавот : Долги ракави Хемлин : Еластично влечење на полите на полите Тип : Редовно вклопување Тежина : Лесна колекција : Спорт/Активна нега : Стил за перење Блок -блок поштенска јакна; Водоотпорна јакна за ветерници со џебови за жени пакет вклучува : 1 јакна со аспиратор и 1 пакувачка торбичка.

Детални спецификации