.

Трговска марка ликовна уметност „Портокалово блескаво лале“ платно уметност од Кора Ниле, бела мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност „Портокалово блескаво лале“ платно уметност од Кора Ниле, бела мат, сребрена рамка

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Портокалово блескаво лале“ платно уметност од Кора Ниле, Бела мат, Сребрена рамка : Уметник : Кора Ниле. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации