.

Персонализирана стерлинг сребрена ситна монограм y ѓердан со CZ

Персонализирана стерлинг сребрена ситна монограм y ѓердан со CZ

DEN 768.00

Од стока
Во магацинот

Дајте sairе leckердан со елегантен монограм за Денот на вineубените, нејзиниот роденден или празниците. Нека ја покаже својот личен стил со овој ѓердан на иницијали. Таа ќе ги сака зачудувачките детали за овој класичен изглед со овој дизајн сребрен монограм "y ". Зачудувајќи се од прекрасно испишаните иницијали, капка скапоцен камен во кој има пенлив CZ додава уникатен детал што ќе го обожава. За мама, баба, вашите деверуши или сестра - славете посебен ден со овој блескав чувар. Персонализирани стерлинг сребрени ситни монограми y ѓердан со CZ : Изработено во стерлинг Silvercz Accents Link мерки на ланецот 16 " + 2" и 1 "капка.

Детални спецификации