.

Landsail LS UHP 235 55R W гума

Landsail LS UHP 235 55R W гума

DEN 1894.72

Од стока
Во магацинот

Може да имате помазно, потивко возење сега во гума за замена SUV/CUV. Оваа цела сезона ултра гума со високи перформанси обезбедува редефинирана удобност со засилено ракување и стабилност. И добивате подобра економичност на горивото со нашето напредно соединение на силика, дизајнирано да го намали отпорот на тркалање. Добра суво и влажно влечење/сопирање. Одлична удобност во возењето. Тркачка облека. FITS : 2020 Toyota Highlander Hybrid Limited 2017-20 Cadillac XT5 Premium Luxury 2014-17 Infiniti QX60 Hybrid 2013 Infiniti JX35 BASE 2017-23 GMC Acadia Denali 2010-16 Cadillac SRX Performance 2018 Infiniti QX60 Base 2009-10 Nissan Murano Le 2019-23 Chevrolet Blazer True North 2016-22 Lexus RX450h F Sport 2019 INFINITI QX60 Luxe 2015-20 Nissan Pathfinder Platinum 2014 Nissan Pathfinder Platinum Hybrid 2017-20 Nissan Murano Platinum 2015 Nissan Murano Platinum 2020 INFINITI QX60 Signature Edition 2021-23 Cadillac XT5 Livery 2011-14 Nissan Murano Crosscabriolet 2018-22 Lexus RX350 L Base 2020-23 Cadillac XT6 Premium Luxury 2013 Nissan Pathfinder Platinum 2016 Nissan Murano Platinum Hybrid 2021-22 Nissan Murano Midnight Edition и повеќе-Додадете го вашето возило во нашето вклопување во висина за проверка.

Детални спецификации