.

Униформско здолниште за униформа на правда за правда, 2-пакет, големини XS-XLP

Униформско здолниште за униформа на правда за правда, 2-пакет, големини XS-XLP

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Добијте двојно повеќе од стилот на училиште со овој 2-пакет униформа плетени скејтерски здолништа од правдата! Ова динамично дуо нуди пријатна еластична лента за половината и скриени шорцеви, обезбедувајќи изглед одобрено од училиште што ќе сака да го научи . Спарете го со униформата за правда Поло (продадено одделно) или кој било славен врв во нејзиниот плакар за изглед подготвен за училиште исто толку уникатно колку што е. Само на. Материјал : 95% памук/5% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 здолништа. Затворање : Повлечете со еластична половината на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : половината со среден пораст; Скриени шорцеви со 2 "inseam (големина М). Девојки униформа плетено скејтер здолниште 2-пакет од правда. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчињата меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе .. и стил.

Детални спецификации