.

Модерна во метална преносна компјутерска биро со прилагодлива висина, црна

Модерна во метална преносна компјутерска биро со прилагодлива висина, црна

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Ние сме професионална деловна група која се обидува да понуди производи со највисок квалитет по цени на вредностите. Ние ги извориме нашите производи директно од високо квалификувани производители кои ги исполнуваат нашите барања за избор. Сите наши производи минуваат низ строги фази на тестирање и развој на производи, пред да бидат понудени за продажба. Пространа работна површина - Големата работна површина со мерење 43 ”x 24” е извори на животната средина и обезбедува доволно простор за најразлични поставувања на монитори или лаптопи, плус простор за тековни проекти и канцелариски материјали . Технологија на електрична кревање - прилагодете ја висината од 28 инчи до 48,6 инчи преку интелигентно електрично кревање со едно копче. 4 видови на програмибилни поставки за складирање. Само притиснете меко копче за допир, можете лесно да се прилагодите на висината што ви одговара. Заштедете повеќе време и подобрете ја ефикасноста на работата . Едноставна и цврста стабилност - Минималистичката Донесете подобар живот, рачно изработени едноставни градежни натпревари секој агол на вашата канцеларија. Опремен со моќен мотор дизајниран да задржи до 176.3lb опрема додека прави минимална бучава за време на висината на транзицијата . изграден за вашата работа од дома - совршена стоечка биро за да им овозможи на независните и оддалечени работници да останат активни, здрави и продуктивни додека работат од дома. Точно прилагодете ја вашата работна маса на вашата висина и вметнете здраво движење во вашиот ден. Ефективен и здрав работен ден - Совршено стоење за да им се овозможи на работниците да останат активни додека работат. Прилагодете ја бирото на најсоодветната висина за да го олесните товарот на седење долго време и да донесете поздрав и поактивен живот.

Детални спецификации