.

Женски непроирни хулахопки

Женски непроирни хулахопки

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Доживејте ја удобноста и стилот на овие женски непроaирни хулахопки. Овие непроaирни до половинските хулахопки имаат невидливи рамни споеви, безболна лента за удобност, микрофибер нога за непроaирна покриеност, со памучен густ за дополнителна удобност. Orgeорџ женски непроaирни хулахопки 86% најлон, 14% спандекс. Машинско миење ладно. Невидливи рамни шевови. Не-врзувачки лента за половината. Микрофибер нога. Непроaирно покривање. Памук густит.

Детални спецификации