.

Списание за слабеење и фитнес весник: Месечен мелница за оброци и активност - Journalурнал за храна и вежбање за вежбање и следење на диети

Списание за слабеење и фитнес весник: Месечен мелница за оброци и активност - Journalурнал за храна и вежбање за вежбање и следење

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Одржувањето на губење на тежината и списанието за храна е ефикасен начин да се следи бројот на калории што ги јадете секој ден. И без разлика дали се обидувате да изгубите тежина или едноставно да одржите поздрава диета, списанието за храна може да ви помогне. Ова списание ви овозможува 3 месеци да водите рекорд од вашиот појадок, ручек, вечера, закуски, внес на вода и вежбање. Willе го сакаш тоа. Тој е симпатичен, едноставен, јасен, лесен за употреба и многу организиран. Сега можете да водите сметка за тоа што јадете и колку сте активни и да процените што можете да промените за вашата диета и секојдневните рутини. Карактеристики : Следете го вашиот мерење на секојдневно, дневно оброк, калории, дневна активност и вежби за вежбање на тренингот е 6 x 9 во и обезбедува доволно простор за да се намали сè што е потребно. Списание за слабеење и фитнес весник : 3 месеци тетратка за оброк и активност - Journalурнал за храна и вежбање за вежбање и следење на диети (тврд поток).

Детални спецификации