.

Трговска марка ликовна уметност Гаја II платно уметност по пекара во боја, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Гаја II платно уметност по пекара во боја, црна мат, црна рамка

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Гаја Втори“ Арт Арт по пекара во боја, црна мат, црна рамка : Уметник : Пекара во боја. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации