.

Женски термички квадратни плоштад екипаж на екипажот на екипажот

Женски термички квадратни плоштад екипаж на екипажот на екипажот

DEN 233.12

Од стока
Во магацинот

Чувајте ги нозете топли цела сезона со овие без глупости женски чорапи за подигање. Тие се направени од супер-меко предиво со термичка квадратна шема. Должината на екипажот се погоди право на телето, што ги прави идеални да се носат со чизми од средно-теле. Овие чорапи се направени од удобна ткаенина и се машини што се мијат за лесна грижа. Достапни во различни бои, тие се идеални за носење во есен или зима. Без глупости женски термички квадратни модели на екипаж чорапи : термички чорапи за подигање направени со супер-меко предиво. Хитови на теле. Идеално да се носат со чизми од средно-теле. Чувајте ги нозете топли и стилски. Направено во САД. Машинско миење ладно само со слични бои, користете белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно. Се вклопува во големини на чевли : 4 до 10. Изберете од бои : срце, ловоров, бисер и ryвездена ноќ.

Детални спецификации