.

внатре L-Bar заграда за поддршка за стакло никел

внатре L-Bar заграда за поддршка за стакло никел

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Dreamline Патентиран L-Bar обезбедува дополнителна стабилност на вашата врата за туширање со непречен изглед. Додадете чувство на стабилност или заменете ја грозоморната рака за поддршка за елегантно и модерно ажурирање на вашиот хардвер. Погледнете го техничкиот цртеж пред да го купите за да обезбедите компатибилност со големини на стаклени панели. 12 внатре.

Детални спецификации