.

Едноставно Дејзи 18 30 ИКАТ геометриски пешкир за печатење

Едноставно Дејзи 18 30 ИКАТ геометриски пешкир за печатење

DEN 246.24

Од стока
Во магацинот

Зачинете го вашиот декор со стилски кујнски крпи! Едноставно, колекцијата на пешкири на Daisy Kitchen вклучува најразлични модерни и естетски дизајни што сигурно ги сакате. Нашите кујнски крпи се токму она што ви треба за да го завршите вашиот декор на кујната! Едноставно Дејзи 18 "x 30" Икат геометриски пешкир за печатење : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

Детални спецификации