.

Панталони за колективни женски патеки

Панталони за колективни женски патеки

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Класичен изглед за вашата колекција, панталоните за патеки PSK се направени за удобност со дише, лесна ткаенина. Совпаѓање со јакна за песни PSK за симпатичен, координиран стил. Моделот е 5’10 ”и носи големина M. среден пораст. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. Еластична половината со влечење. Лого на страни. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Панталони за жени од ПСК.

Детални спецификации