.

Органско дете на Мало starвезда Органско дете 4PK Панталони за обука за печење, со големина 12M-4T

Органско дете на Мало starвезда Органско дете 4PK Панталони за обука за печење, со големина 12M-4T

DEN 1744.00

Од стока
Во магацинот

Доверба од родители и сакани од деца, Малата Starвезда Органски е дизајниран со поголемо добро во умот. Од памучните полиња до вашиот дом, ние правиме производи кои придонесуваат за поздрава, поодржлива планета. Сетот вклучува повеќе парови, така што секогаш имате резервна опција за рака. Абсорбента поли-полна во случај на несреќи . чист органски памук. Сертифицирани Gots и Oeke-Tex. Етички произведен . Еко-пријателски . пријателски за деца.

Детални спецификации