.

Каролини Богатства PRS4053LCB Жаби Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни

Каролини Богатства PRS4053LCB Жаби Стакло Сечење Одбор Голем, 12h 16W, разнобојни

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства PRS4053 LCB Жаби Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Големи Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Влекачи категорија на производи. Спецификации Дизајн : Жаби. Големина : Голема. Тежина : 4 килограми. ¬†.

Детални спецификации