.

Каролини Богатства VHA3023RUG Велигден Зајаче Зајак Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства VHA3023RUG Велигден Зајаче Зајак Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

DEN 367.84

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства VHA3023 RUG Велигден Зајаче Зајак Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", мултиколирана Машина Перат Мемориска Пена Мат кој се одликува со раса специфични зајаци уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Велигден со Оваа велигденска украсна Подлога. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Детални спецификации