.

Женски Фанатици Брендирани Заглавени Кралски Индијанаполис Колтс Вратот И Вратот Лажичка Вратот Маица

Женски Фанатици Брендирани Заглавени Кралски Индијанаполис Колтс Вратот И Вратот Лажичка Вратот Маица

DEN 111.84

Од стока
Во магацинот

Оваа Индијанаполис Колтс Вратот И Вратот Маица Од Фанатици Брендирани е одлична обична опција за поддршка на вашиот тим на денот на играта. Потресената печатена графика му дава привлечен гроздобер изглед. Меката ткаенина е одлична за одење на стадионот, виси на задната врата или гледање на играта На Индијанаполис Колтс од дома. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Фанатици Брендирани. Капка опашка полите со странични поделби. Материјал : 50% Полиестер/38% Памук/12% Вискоза. Потресени екран печатени графика. Машинско перење, сува сува ниска. Краток ракав.

Детални спецификации