.

Шик Дома Ванеса Клуб Чаир, Греј

Шик Дома Ванеса Клуб Чаир, Греј

DEN 4639.84

Од стока
Во магацинот

Шик Дома кадифе клуб чаир е ретро мора да имаат. Изгледа подеднакво зачудувачки во канцеларија или опуштено дувло. Овој Клупски Стол има богат тафтуван кадифе со копчиња со нијанса со контрастен златен тон на ноктите, нагласувајќи зачудувачки валани раце, подлога од пена со висока густина и цврсти хромирани метални нозе во форма на златен тон. Шик и софистициран, овој клупски стол секогаш ќе биде со стил. Вклучува 1 клупски стол со нозе со златен тон, тафтување со копчиња. Опции за боја коњак, сива, морнарица и виолетова. Инструкции за нега, место чиста Само Карактеристики Класичен кадифе клуб стол. Златен тон Нозе Во Форма На Буквата Ј. Сива акцент стол со валани раце и. Златен тон наилхед трим. Регал Честерфилд стил копче тафтинг во текот на. Потпис низок грб со длабоко копче стил.

Детални спецификации