.

Роденден Навиваат 50-Ти Роденден Покани, 8pk

Роденден Навиваат 50-Ти Роденден Покани, 8pk

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Овие Покани за Роденден Навиваат 50-Ти Роденден ќе ја постават сцената за славење на вашиот роденден со стил со семејството и пријателите. Секоја покана содржи задебелени букви " 30!"со многу простор за да ги напишете деталите за вашиот настан, како што се датумот, локацијата и времето. Соодветните покани и пликови се убав избор и за мажи и за жени, и тие можат да се користат за секаков вид забава без разлика дали е формална или лежерна. За забава, бидете креативни колку што сакате со разубавување на поканата да ја одразува личноста на славеникот. Откако ќе ги изберете овие покани за роденденска забава, испланирајте ги украсите за забави за да се координирате со изгледот и чувството на вашата објава. Ако имате посебна тема за вашиот собир, создадете закачка за да ја разбудите љубопитноста на вашите гости. Купете онолку пакувања колку што е потребно за да ја сместите вашата листа на поканети. Роденден Навиваат 50-Ти Роденден Покани, 8-Пакет : Пакет од 8 покани. Поканите мерат 5-1/2 "х 4". Дојдете со 8 пликови. Функција празен простор одвнатре за да напишете важни детали за забавата. Координирајте го овој 8-пакет покани за роденденска забава со други роденденски Навивања за 50-ти роденденски забави и украси за забави. Поставете го тонот за вашата роденденска забава со 50 теми со овие најави со паметен изглед.

Детални спецификации