.

DesignArt 12 20 Yellowолта полиестер фрла перница

DesignArt 12 20 Yellowолта полиестер фрла перница

DEN 823.84

Од стока
Во магацинот

Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие декоративни естетски традиционални перници за фрлање. Побрзајте ја дневната соба, троседот или креветот со овие пробива светло обоена уметност традиционални перници. Создадете топол и добредојден трендовски стил со овие мултифункционални дизајнерски перници. Повикајте повеќе здружение и ставете ги на вашиот тросед, вашиот кауч, столици, креветот и занесете се во бујна, пријатна релаксација. Нашата перница за пејзаж се печати со употреба на италијански мастила со голема густина на боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела. Се одликува со одличен и оригинален акцент на секое парче мебел. Основни форми со современи графички дизајни. Печатено на 100% полиестери со мала тежина. Перница исполнета со 100% Пополнување на полиестер. Ткаенина отпорна на брчки. Затворање на поштенски патент ви овозможува да ја отстраните перницата од капакот. Без мирис. 100% хипоалергичен. Машинско миење ладно одделно, нежно циклус само, без белило, виси да се исуши. Печатете на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Достапно во неколку големини. Атрибут : Традиционален. Тема : пејзажи шарм на земјата “.

Детални спецификации