.

Панасоник ТБЦКОМУНВ-П Тетратка За Торбичка За Носење

Панасоник ТБЦКОМУНВ-П Тетратка За Торбичка За Носење

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Тешкиот Мате Комуниверзал е целосно редизајниран со користење на индустриски стандард 1680 негирачки балистички најлон. Совршен е за секој кој бара складирање со голем капацитет,лесен за Нивната Тешка Книга Панасоник. Panasonic TBCCOMUNV-P Носење Случај Лаптоп Компатибилен со лаптоп. Торбичката за носење нуди сигурно решение за складирање со максимална продуктивност. Изграден од издржлив, висококвалитетен балистички најлонски материјал и дизајниран да обезбеди најголема заштита.

Детални спецификации