.

Палта 14 Црна Одвојување Спорт Патент, Секој

Палта 14 Црна Одвојување Спорт Патент, Секој

DEN 175.68

Од стока
Во магацинот

Палта 14 " Црна Одвојување Спорт Патент. Палта Обликуван Патент За Одвојување е патент со спортска тежина изработен од буци обликувани полиестерски заби кои се лесни, но силни и издржливи. Забите нема да замрзнуваат или кородираат што го прави одличен избор за надворешно носење на ладно време. Користете во јакни џемпери елеци и занаетчиски предмети. Одлично во поларно руно! Овој пакет содржи еден патент од 12 инчи. Достапно во различни бои : секој се продава одделно. А. Палта 14 " Црна Одвојување Спорт Патент : .

Детални спецификации