.

Домашно Милениче Life ® Grazer Рачно Патување Чешлање Мачка И Куче Болва И Крлеж Чешел

Домашно Милениче Life ® Grazer Рачно Патување Чешлање Мачка И Куче Болва И Крлеж Чешел

DEN 1023.68

Од стока
Во магацинот

Рачниот Чешел За Болви И Крлежи за Патувања Pet Life ® 'Grazer' се одликува со Чешел од Нерѓосувачки Челик Со Фини Заби, дизајниран за отстранување На Болви и Крлежи со сечила што се доволно долги и за Пократки И За Подолги Раси На Кучиња И Мачки. Се одликува со уникатен гумен стиснат рачка зафат за премиум контрола и потребна прецизност. Мал и Компактен го прават совршен за патување. Достапно во Повеќе Бои. . ДИМЕНЗИИ НА ГОЛЕМИНА : (ИНЧИ) L x x x H. 2.64 X 2.95 X 0.91 Се Одликува Со Чешел За Заби Од Нерѓосувачки Челик специјално дизајниран за нежно отстранување на крлежите од крзно. Се одликува со контуриран и закован гумен зафат за премиум контрола и ракување. Совршен за Сите Раси На Кучиња и Мачки. Мал, Компактен и Издржлив што го прави идеален за патување. Достапно во Повеќе Бои.

Детални спецификации