.

Капчиња шема спанде боди без меѓуножје 1510-ЦРНО

Капчиња шема спанде боди без меѓуножје 1510-ЦРНО

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Капчиња шема спандекс боди без меѓуножје (Г-стринг не е вклучен) Капчиња Шема Спандекс Без Меѓуножје Бодистокинг Музичките Нозе нудат иновативни моди, одлично вклопување и исклучителен квалитет во светот на костимите. Ние ги разбираме тековните модни потреби и ги исполнуваме условите со нашиот одличен тим дизајнери. Спецификации Боја : Црна. - SKU : SKYHS3393.

Детални спецификации