.

Tuphell Industries необични градски соседски автомобили кои возат по илустрацијата на патот платно wallидна уметност, 20, дизајн од Дафне Полсели

Tuphell Industries необични градски соседски автомобили кои возат по илустрацијата на патот платно wallидна уметност, 20, дизајн

DEN 2239.84

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 48 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметнички дела се однесуваат на : возило; Транспорт; Автомобил; Автомобил ;. Дизајн од Дафне Полсели.

Детални спецификации