.

Ulesулс Детропер чоколади Тинс колачиња, 3, мл

Ulesулс Детропер чоколади Тинс колачиња, 3, мл

DEN 61.76

Од стока
Во магацинот

Додадете ги овие колачиња со чоколади на ulesулс во вашиот шкаф за да уживате во вкусот на светски познат класик. Тие се направени од белгиско млеко чоколадо, темно чоколадо и бело чоколадо што покрива уникатно тенок центар за месар. Овие колачиња се прекрасни сами по себе или со сладолед, шербет, овошје или мус. Тие секогаш се вкусно задоволство за целото семејство и извонредно одговара за забава на тие специјални гости. Овие крцкави врвови се направени од 100 проценти сите природни состојки и се компатибилни со вегетаријанска диета. Оваа колачиња покриени со чоколади 3,52 мл кутија ќе направи идеален додаток на скоро секоја оставата, чајната кујна. Белгиско чоколадо покриени со путер бисквити. Производ на Белгија. Погоден за вегетаријанци. Премиум состојки. Ulesулс пакет колачиња од 12. вкусно сами или со овошје, мус, сладолед или шербет.

Детални спецификации