.

Чудо нација момчиња рамни предни шорцеви, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња рамни предни шорцеви, големини 4- & хаски

DEN 255.68

Од стока
Во магацинот

Ден на училиштата или датум на игра - тој ќе биде подготвен да оди во рамни предни шорцеви на „Недосакан нација“. Прилагодливиот половината на шорцевите на овие момчиња обезбедува удобно вклопување и лесно движење. Исклучиво на и. Затворање на копчињата со поштенски мува. 2 предни џебови; 2 џебови за заварување. Рамен фронт; јамки на појас. Докажано дете тешко : дизајниран со прилагодлива половината за совршено вклопување и истегнување ткаенина за лесно движење. 97% памук/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Рамни предни шорцеви за момчиња од Wonder Nation.

Детални спецификации