.

Момени Веранда Лента Област Килим

Момени Веранда Лента Област Килим

DEN 6848.00

Од стока
Во магацинот

Елегантни традиционални дизајни и суптилни преодни мотиви ги красат овие уникатни надворешни килими. Рачно закачена од 100% полипропилен, Верандата е целосно пријателска на отворено. Со нивниот систем EZ Care®, само ги спуштате и тие ќе понудат долгогодишно уживање на отворено. Ув заштитени и отпорни НА МУВЛА. Дизајн на ленти во боја на мандарина. Направено од 100% полипропилен. Рачно закачена конструкција. Произведено Во Кина. Вашиот избор на достапни големини. Забелешка : Поради индивидуалните поставки на компјутерскиот монитор, вистинските бои може малку да се разликуваат од оние што ги гледате на вашиот екран.

Детални спецификации