.

Спајдермен чипка со високи врвни патики со затворање на кука и јамка

Спајдермен чипка со високи врвни патики со затворање на кука и јамка

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Spiderman Lace up осветлени високи врвни патики со затворање на кука и јамка (момчиња за мали деца)! Тој ќе трча низ градот со насмевка кога ќе ја носи оваа патика на Спајдермен од Марвел. Надворешната плоча е супер кул, а црвените светла активирани со движење скокаат од дното како што тоа го прави! Плус, оваа каиш за кука и јамка со дизајн на чипка од банџи овозможува лесно вклопување/лесно вклопување на чевлите. Чевлите имаат поставена обвивка, табулаторот за влечење потпетици и надворешна плоча што не се обележува. Знаете дека Спајдермен гледа и токму таму со вас додека гледа од страната на чевлите! Лесно затворање / лесно исклучување на лентите. Возбудливи печати за уметнички дела. Перниче со нозе. Дете малечки високи врвни патики.

Детални спецификации