.

Се прашуваат шорцеви за џогирање на момчињата на нација, големини 4-18

Се прашуваат шорцеви за џогирање на момчињата на нација, големини 4-18

DEN 255.68

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали е време за училиште, време за игра или кое било време од денот, шорцевите за џогер на Wonder Nation се сигурни дека ќе бидат во чекор со неговиот распоред! Тие се повлекуваат лесно со нивната еластична половината за влечење, додека супер-меката конструкција со памук-мешавина го одржува удобен и подготвен за ништо. Повеќе џебови му помагаат погодно да ги складира најважните работи кога е во движење! Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : две странични џебови на цвест; Две товарни џебови. Карактеристики : All Over Print или Solid. Џогер шорцеви за момчиња од чудо нација.

Детални спецификации