.

Гучи Греј Градиент Плоштад Очила ЗА Сонце ГГ0106С 56

Гучи Греј Градиент Плоштад Очила ЗА Сонце ГГ0106С 56

DEN 250.72

Од стока
Во магацинот

Гучи Очила За Сонце. Број на серија : GG0106 S. Боја код : 007. Големина : 56. Форма : Плоштад. Ширина на објективот : 56 мм. Мост На Објективот : 19 мм. Должина На Раката : 140 мм. 100% ув заштита. Не-Поларизирани. Рамка Материјал : Метал. Боја На Рамката : Зелена, Златна, Црвена. Тип На Леќи : Сив Градиент. УПЦ/ЕАН код : 889652078151. Гучи Греј Градиент Плоштад ОЧИЛА ЗА Сонце GG0106 S 007 56. Лесен. Не-Поларизирани. 100% УВ.

Детални спецификации