.

Остер црна електрична спирализатор

Остер црна електрична спирализатор

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Создадете вкусни, нови вкусови и вкусни текстури од свеж зеленчук, како моркови и тиквички, за вкусни оброци со пресврт со Oster Electric Spiralizer, Black, FPSTES1000. Овој спирализатор со лесна употреба ги обликува шпагети и феттуцински тестенини од свеж зеленчук без напор за да можете да подготвите најразлични апетитни јадења. Овој спирализатор на храна е дизајниран со голем капацитет подготовки што собира тестенини, што го прави поубав и полесно да додаде спирали на други состојки. Пушер за храна и шахта работат заедно за да го водат зеленчукот во сечилото за совршени резултати. Тестенините се рамномерно и доследно обликувани за подобрување на оброците што ги создавате. Забава, вкусна и здрава храна е само спирализатор далеку! Расклопувајте лесно за брзо чистење со рака или во горниот решетка на машината за миење садови со храна за храна и чиста за лесно да го водат зеленчукот во сечилото на спирализаторот.

Детални спецификации