.

Стерлинг сребрен полиран ланец Фигаро, 22 “

Стерлинг сребрен полиран ланец Фигаро, 22 “

DEN 527.84

Од стока
Во магацинот

Pori Jewelers 925 Стерлинг сребрен висок полиран 9мм Фигаро 220 ланец ѓердан 925 Стерлинг сребрен висок полиран фигура 220 ланец ѓердан : . Метал : : Стерлинг сребро. Големина : : 22 ". Олово и никел бесплатно. Хипоалергичен. Совршен за подароци. Направено во Италија.

Детални спецификации