.

Дизни Оревокршачка-Група Ѕид Постер, 22.375 34

Дизни Оревокршачка-Група Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Овој Тренд Меѓународен Дизни Ѕидниот Постер Од Групата Оревокршачка Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Дизни Постерите за Ѕидни Постери Од Групата Оревокршачи користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Детални спецификации