.

Американски Честитки Дипломирање Картичка Со Музика

Американски Честитки Дипломирање Картичка Со Музика

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Направете ја дипломираната насмевка со забавна, интерактивна, музичка честитка! Одликувајќи се со шарени илустрации и клапи што се отвораат еден по еден за да откријат бесплатна порака и да ја активираат песната "Среќна" за свирење, тоа е совршен начин да изненадите и да му честитате на секој посебен град! Американските Честитки нудат исклучителни честитки, подароци и производи за прослава за да можете да се поврзете на начини што одговараат на вашата личност и автентичен стил. Предна Порака : Честитки за Дипломирањето. Внатрешна Порака : вашите години во училиште.. беше патување.. со среќен крај.. тоа е навистина само.. среќен почеток!. Донесете насмевка на лицето на матурантот со оваа музичка честитка!. Отворете ги 4-те внатрешни клапи за да ја откриете внатрешната порака и да ја слушнете песната "Среќна". Вклучен плик и потребна е дополнителна поштарина.

Детални спецификации