.

Американски честитки Божиќниот ручек бо мини белешки, расположи за одмор

Американски честитки Божиќниот ручек бо мини белешки, расположи за одмор

DEN 239.68

Од стока
Во магацинот

Споделете малку белешки за весело! Колекцијата Shard Holiday Cheer вклучува вкупно 40 мини картички за белешки со светли, празнични и трендовски обрасци, симпатични Божиќни ликови и фрази исполнети со радост! Споделете повеќе и почесто : Mini картички за охрабрување нуди фрази како, „Добијте весела“, „Благодарам снег многу“, како и Божиќни одбројувања, шеги, казни и обрасци. Споделете ги насекаде : ставете еден во шкафче или биро на еден пријател, поштенско сандаче на соседот, спакуван ручек на вашето дете, кабина на соработник или под магнет со фрижидер за да ги поздравите вашите цимери. Сите картички имаат празен простор од задната страна за да можете да додадете лична нота. Тие се совршен начин да го осветлите нечиј одмор и да останете поврзани! 40 уникатни картички за мини белешки. Mini белешки картички има дизајн и се празни на задната страна за вашата лична порака. Белешки картички измерете 2,5 ин. X 3.5 in. И не преклопете отворено. Пакетите за мини картички нудат многу забавни изненадувања, како што е колекцијата Shard Holiday Cheer со празнични погледи и пораки за да ги возбудат за Божиќ!. Совршено за размислување-на-вие белешки, кутии за ручек, куќишта за подароци, пораки за благодарност и други специјални пораки.

Детални спецификации