.

Богатствата НА каролина Ss4694cnl Дакел Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Керамички Ноќно Светло, 6x4x3

Богатствата НА каролина Ss4694cnl Дакел Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Керамички Ноќно Светло, 6x4x3

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Богатствата НА каролина SS4694 CNL Dachshund Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Керамички Ноќно Светло, 6x4x3", Керамичко Ноќно Светло со раса специфични Уметнички Дела Од Дакел од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Ноќна Светлина. Оваа Керамичка Ноќна Светлина е од колекцијата На Богатства На Каролина Црвени Снегулки. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Детални спецификации