.

Главни мрежи на медиумска кула со 4 полица со камин

Главни мрежи на медиумска кула со 4 полица со камин

DEN 725.76

Од стока
Во магацинот

Чувајте го вашиот простор за живеење топол и организиран со главните теми Атмор Медиа кула со камин. Мешаниот дизајн на медиуми нуди современ додаток на вашиот дом и има многу простор за складирање, совршен за мало живеење. Стоејќи на 70 инчи висока оваа модерна дизајнирана кула има четири отворени полици совршени за складирање книги, списанија, ДВД-а, рачно избрани декор предмети и многу повеќе. Вметнувањето на огништето помага да создаде топла и пријатна атмосфера. Има две поставувања, со топлина и без топлина и може да се загрее до просторија од 400 квадратни метри. Завиткајте го пожарот со главните места во Медиа Медиа кула со камин. Главни мрежи за медиумска кула со 4 полици со камин : Современа дизајнирана медиумска кула. Мешан дизајн на медиуми. Одлично за мало живеење. 4 Отворените полици нудат многу складирање. Вметнување на камин создава топла и пријатна атмосфера. Вметнете има две поставки со или без топлина. Загрева до 400 квадратни метри. Испораки подготвени за составување со чекор по чекор инструкции. Димензии : 70 "H x 20" W x 16 "L. Забелешка за дрво композитно или инженерско дрво : честопати се нарекува" MDF ", кои се залагаат за фиберборд со средна густина", овој вид композит од дрво е направен од компресирани дрвени влакна и има неколку придобивки, вклучувајќи достапност, конзистентност и отпорност на искривување или гниење со текот на времето.

Детални спецификации