.

Богатствата На Каролина Божиќни Подароци меѓу Пријателите Кинески Чонгкинг Куче Стакло Сечење Одбор Голем

Богатствата На Каролина Божиќни Подароци меѓу Пријателите Кинески Чонгкинг Куче Стакло Сечење Одбор Голем

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства Bb2583lcb Божиќ Подароци меѓу Пријателите Кинески Чонгкинг Куче Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични Кинески чонгкинг уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа Божиќна Украсна Даска за Сечење. Оваа Стакло Сечење Одбор Голем е од каролини богатства колекција Божиќ Подароци меѓу Пријателите. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Детални спецификации