.

Долги ракави на Hanенски Долг ракав Хенли Топ и Pajogers Pajama, 2-парчиња

Долги ракави на Hanенски Долг ракав Хенли Топ и Pajogers Pajama, 2-парчиња

DEN 575.84

Од стока
Во магацинот

Свртете го удобноста на патот пред спиење, или во секое време, со сетот со две парчиња пижами на Ханес. Овој сет на претерано мек Хенли и Јогерс е токму она што ви треба на крајот на денот. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Пижама Топ и џогери. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Топ карактеристики : Хенли деколте со копче за копче; стилизирање на пулвер; опуштено вклопување; долги ракави; сите печатени. Joggers карактеристики : стилизирање на влечење; еластични манжетни; Allover Print. Pените Хенли и Јогерс Пижама поставени од Ханес.

Детални спецификации